Car Audio

Szukasz dobrego brzmienia, chcesz wymienić głośniki lub radio? Zajrzyj do nas, na pewno pomożemy.

Więcej

Dodatkowe wyposażenie

Alarm, podgrzewanie foteli, doświetlanie zakrętów? To i wiele więcej znajdziesz tutaj.

Więcej

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji, może znajdziesz inspirację dla swojego samochodu?

Więcej

Zobacz jak to wygląda w rzeczywistości

Adaptacyjne światła stopu - ABL
Wszystkim użytkownikom samochodów zalezy na bezpieczeństwie. ABL czyli adaptacyjne światła stopu to system stosowany w najnowszych samochodach właśnie dla poprawy bezpieczeństwa. ABL w momencie ostrego hamowania zaczyna pulsacyjnie świecić światłami stopu lub kierunkowskazami (w zależności od konfiguracji), przykuwjąc uwagę kierowcy jadącego z tyłu a tym samym zmniejszając ryzyko uderzenia w nasz samochód.
Moduł świateł dziennych - DRL
Moduł świateł dziennych to urządzenie przeznaczone głównie do samochodów posiadających światła ksenonowe. Obowiązek jazdy na światłach dziennych staje się w wypadku tych pojazdów dość kosztowny ze względu na zużywanie się nie tanich palników. Moduł podczas dnia zapala światła długie (lub halogeny w zależności od konfiguracji) z wykorzystaniem 30% ich mocy (oszczędność energii). Światła uruchamiane są dopiero po uruchomieniu silnika (nie tak jak w większości wypadków po przekreceniu kluczyka) co dodatkowo odciąża akumulator przy rozruchu np zimą.
Doświetlanie zakrętów
Moduł doświetlania zakrętów to urządzenie które uruchamia halogen (lewy lub prawy w zależności od tego w którą stronę skrecamy) w momencie skrętu. Wyróżniamy dwa typy doświetlania zakrętów: statyczne - wykrywające skręt po sygnale kierunkowskazu, oraz dynamiczne korzystające z czujnika położenia koła kierownicy. Jeżeli chcieliby państwo uzyskać więcej informacji na temat doświetlania zakrętów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Dodatkowe oświetlenie pojazdu
Dodatkowe oświetlenie pojazdu kojarzy się większości ludzi z neonami pod autem które można zobaczyć na filmach typu "Szybcy i wściekli". Nic bardziej mylnego. Dodatkowe oświetlenie to np. oświetlenie przestrzeni pod nogami po otwarciu drzwi aby uchronić nas przed wejściem prosto w kałużę, oswietlenie typu "comming home" które przez jakiś czas po zamknięciu samochodu doświetla nam droge do domu oraz wiele innych.