Car Audio

Szukasz dobrego brzmienia, chcesz wymienić głośniki lub radio? Zajrzyj do nas, na pewno pomożemy.

Więcej

Dodatkowe wyposażenie

Alarm, podgrzewanie foteli, doświetlanie zakrętów? To i wiele więcej znajdziesz tutaj.

Więcej

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji, może znajdziesz inspirację dla swojego samochodu?

Więcej

Nagłośnienie & Multimedia

Ktoś kiedyś powiedział, że Car Audio to choroba której objawy cały czas się nasilają i której nie da się zatrzymać. Zarazić się jest bardzo łatwo, a lekarstwa na nią nie wynalazł jeszcze nikt. I całe szczęście, bo to choroba piękna i jedyna w swoim rodzaju.

Wydając coraz większe pieniądze na upragnione wzmacniacze i głośniki zapominamy jednak często, że nawet najlepszy głośnik nie zagra dobrze bez prawidłowego montażu, a najlepszy wzmacniacz może brzmieć kiepsko, a nawet ulec uszkodzeniu jeżeli jego instalacja nie zostanie przygotowana i poprowadzona prawidłowo.

Systemy Car Audio

Przy montażu nagłośnienia samochodowego liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie klienta. Każdego z Was traktujemy indywidualnie i staramy się dopasować naszą ofertę tak aby wyciągnać maksimum możliwości z już zainstalowanego sprzętu oraz doradzić co można zmienić, dodać nie obciążając zbytnio domowego budżetu. Mamy w ofercie sprzęt i akcesoria czołowych producentów Car Audio. Zadzwoń i przekonaj się, na pewno nie będziesz żałował.

Systemy Audio & Video

W naszych czasach samochód to nie tylko Audio ale i Video. Obecne radioodtwarzacze oferują możliwość obsługi zintegrowanej nawigacji, zstawów głośnomówiących do telefonu, odtwarzanie filmów i teledysków a nawet dostęp do internetu. To wszystko jest dostępne również dla Ciebie.
Podróżujesz z rodziną, często zdarzają się wam długie wypady? Możesz uprzyjemnić czas podrózy montując monitory w zagłówkach na których dzieci będą mogły ogladać bajki i grać, a i żona ucieszy się z możliwości obejrzenia powtórek swoich ulubionych seriali dzięki telewizji DVB-T.

PodstawowaOferta

Montaż radioodtwarzaczy 1 din, 2 din, DVD

Chcesz wymienić swoje stare radio? A może chcesz zmienić fabryczne radio na wyższy model, albo na inne, niefabryczne, ale nie wiesz czy to możliwe ze względu na jego kształt i nie chciałbyś przy tym stracić możliwości korzystania z kierownicy multifunkcyjnej? Napisz do nas, doradzimy, pomożemy, rozwiążemy problem! Pamiętaj, radio to podstawa twojego nagłośnienia!

Montaż głośników samochodowych

Chcesz wymienić głośniki na mocniejsze, większe albo bardziej nastawione na jakość? Przyjedź do nas, dobierzemy i dopasujemy głośniki do twojego samochodu, radia, muzyki jakiej słuchasz no i oczywiście budżetu.

Montaż wzmacniaczy samochodowych

Radio to za mało? Chcesz wycisnąć więcej ze swoich głośników, lub dołożyć subwoofer a nie masz go czym zasilić? U nas dobierzemy wzmacniacz do twoich potrzeb, poprowadzimy właściwie dobraną instalację oraz zamontujemy i podłączymy wzmacniacz lub kilka wzmacniaczy.

Wygłuszenie drzwi oraz karoserii

tekst

tekst

Zabudowy bagażnika

tekst

tekst

Tworzenie paneli pod głośniki

tekst

tekst

Przerabianie słupków pod głosniki wysokotonowe

tekst

tekst

Montaż samochodowych odtwarzaczy DVD

tekst

tekst

Montaż samochodowych tunerów TV DVB-T

tekst

tekst

Montaż monitorów zagłówkowych i monitorów sufitowych

Dzieci i rodzina nudzą się podczas długiej jazdy? A może chciałbyś po prostu żeby twój samochód miał coś czego nie mają inni i czym mógłbyś się pochwalić wśród znajomych? Monitory sufitowe, monitory w zagłówkach i inne systemy audio-video możesz zamontować właśnie u nas!

Serwis

Zajmujemy się naprawą sprzętu Car Audio oraz jego modyfikacjami.

Nasza firma oferuje usługi w zakresie naprawy i modyfikacjiwszelkiego rodzaju sprzętu Car Audio i nie tylko. Naprawiamy radia, wzmacniacze, głośniki, sprzet CB oraz inne urządzenia. Na życzenie klienta możemy zmienić podświetlenie twojego radia, wyprowadzić wyjścia na wzmacniacz z fabrycznej jednostki, wgrać nową mapę do nawigacji lub zmienić język jej menu.