Car Audio

Szukasz dobrego brzmienia, chcesz wymienić głośniki lub radio? Zajrzyj do nas, na pewno pomożemy.

Więcej

Dodatkowe wyposażenie

Alarm, podgrzewanie foteli, doświetlanie zakrętów? To i wiele więcej znajdziesz tutaj.

Więcej

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji, może znajdziesz inspirację dla swojego samochodu?

Więcej

Produkty Parrot Asteroid

Produkty serii Asteroid to dotykowe urządzenia multimedialne z wbudowanym zestawem głośnomówiącym, oparte o system Android

Jednym z najciekawszych obecnie produktów tej serii jest stacja multimedialna 2DIN Parrot Asteroid Smart.
Jest to urządzenie oferujące maksymalną funkcjonalność dostępnych na rynku urządzeń tego typu, taką jak GPS, Bluetooth, 4 porty USB, wspracie dla kamery cofania wzbogaconą o zalety systemu Android. Dzięki niemu możemy korzystać z internetu (Wi-Fi lub modem 3G), aplikacji, dostosowywać menu, czy odtworzyć praktycznie każdy plik multimedialny

Zestawy głośnomówiące GSM

Parrot to światowy lider w produkcji urządzeń bezprzewodowych do telefonów komórkowych. Wśród nich największą popularnością cieszą się obecnie zestawy głośnomówiące, wykorzystywane każdego dnia na całym świecie. Parrot opracował szeroką gamę systemów hands-free z przeznaczeniem do wszelkiego rodzaju pojazdów. Profesjonalne zestawy umożliwiają bezpieczną rozmowę telefoniczną w samochodzie podczas jazdy. Bardziej rozbudowane urządzenia, certyfikowane przez Apple, dają dodatkowo możliwość pełnej integracji multimediów smartfona z samochodowym systemem audio.

Seria CK
Produkty z tej serii oferują podstawowe możliwości zestawu głośnomówiącego, przy czym trzeba przyznać że swoje zadanie spełniają wzorowo. Cechuje je prostota i funkcjonalność.
Seria MKi
Seria MKi dedykowana jest dla osób które od zestawu głośnomówiącego oczekują czegoś więcej. Możliwość odtwarzania muzyki, podłączenia kilku telefonów czy sterowania z kierownicy to tylko niektóre zalety tych produktów.
Seria Minikit
Z przenośnych zestawów głośnomówiacych ucieszą się ci którzy często zmieniają samochody (np. prywatny na służbowy), albo posiadają ich kilka a nie chcą w każdym montować osobnego zestawu. Zaletą jest też fakt że zestaw może współpracować z dwoma telefonami równocześnie.

Zapraszamy:

Poniedziałek - Piątek: 12:30 - 18:00

Sobota: 9:00 - 14:00

90-361 Łódź, Piotrkowska 276

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Dlaczego my?

 • Profesjonalna i miła obsługa
 • Doświadczenie w branży
 • Przystępne ceny
 • Możliwość montażu własnego sprzętu
 • Indywidualne podejście do klienta
 • Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu
 • Miła obsługa
 • U nas nie ma rzeczy niemożliwych
 • Zadowolenie klienta to dla nas priorytet
 • Rabaty dla stałych klientów
 • Cały czas wprowadzamy do oferty nowe rozwiązania